Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Онлайн замовлення 24/7

0
Мій кошик
Каталог
UA
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Алмазні коронки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

  Алмазна коронка – це спеціальний інструмент, за допомогою якого виконують свердління (буріння) твердих та надтвердих матеріалів. За своїм характером це не окремий інструмент, а оснащення для дриля, свердлильного встановлення або двигуна. Для чого потрібна і за якими параметрами вибирається алмазна бурова коронка, купити яку ви можете у нашому інтернет-магазині, – розповідають експерти.


Навіщо потрібна алмазна бурова коронка?

  Конструктивно коронка алмазна - це циліндр з хвостовиком, яким він фіксується на шпинделі приводу свердлувального електроінструменту з одного боку і з припаяною або навареною лазером ріжучої кромки з алмазним напиленням з іншого. Алмазні коронки використовуються для пророблення отворів у дуже твердих матеріалах: бетоні, цегли, граніті та керамограніті, бетоні.


Коронки алмазні ділять на два типи:

 

  • сегментні;
  • суцільні, з єдиним кільцем із алмазним напиленням.

 Суцільні зазвичай використовуються для пророблення невеликих отворів (до 50 міліметрів), щоб потім закріпити анкера. Вони дозволяють дуже точно висвердлити потрібний діаметр отвору, досягти ідеальної рівної кромки, якій потім не буде потрібно обробка.
 Сегментні насадки представлені у величезному діапазоні розмірів – від 20 до 600 мм. Але індивідуально можна замовити модель ще більшого розміру. Їх використовують головним чином у прокладанні комунікацій, трубопроводів, каналізації, вентиляційної шахти чи повітроводу тощо. Дозволяють виконувати свердління у найтвердіших поверхнях та працювати тривалий час без перерви.


Як вибрати коронки для алмазного буріння?

 Перш ніж купити алмазні коронки, визначтеся, для яких завдань ви їх використовуватимете і які робочі параметри дозволять виконати завдання максимально швидко і актуально.

Орієнтуватися потрібно на такі технічні характеристики:

 

  • тип насадки за конструкцією, сегментна або суцільна кільцева;
  • діаметр, що визначає розміри отвору. Може змінюватись в діапазоні 12-600 міліметрів;
  • довжина визначає глибину свердління. Можливо від 45 до 1000 мм;
  • тип хвостовика. Підбирається під посадкове місце вашого інструменту. Однак якщо це єдине, що не підходить вам в моделі, що сподобалася, ви можете використовувати спеціальний адаптер;
  • тип свердління – сухий чи мокрий;
  • матеріал, для якого призначений різальний інструмент: є універсальні моделі або спеціальні для бетону, арматури, граніту, цегли, абразивних матеріалів.

  У каталозі на сайті інтернет-магазину almaznaya-koronka.com.ua дуже зручна система фільтрації. Це дозволить швидко підібрати модель оснастки, яка ідеально підійде для виконання ваших завдань.


Алмазна коронка: купити (Україна) на найкращих умовах

  Алмазні коронки (Київ) вигідно вам допоможе інтернет-магазин almaznaya-koronka.com.ua. Тут ви знайдете максимально широкий асортимент оснастки для свердлувального інструменту та зможете підібрати модель, яка ідеально підійде для ваших завдань. Ми працюємо з виробниками безпосередньо, тому гарантуємо оригінальність та низькі ціни. Доставка в будь-яку точку України займає 1-3 робочі дні.

Вгору