Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

0
Мій кошик
Каталог
UA
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Напайка алмазних дисків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

  Напайка алмазних дисків – це процес відновлення, який має на увазі твердосплавну напайку нових сегментів. Після виконання реставраційних робіт оснастка працюватиме, як нова, і прослужить вам ще тривалий час. Оскільки пиляльні кола – видатковий матеріал досить дорогий, ремонт та відновлення їх дозволить заощадити значну суму грошей.

Навіщо потрібна напайка алмазних коронок?

  Твердосплавна напайка алмазних дисків дозволяє повністю відновити експлуатаційні властивості та продовжити їхній робочий ресурс, не вдаючись до покупки витратних матеріалів. Пропонуємо розібратися у механізмі та принципі виконання таких завдань.

  Алмазні диски – це спеціальні насадки на ріжучий інструмент (стенорізну машину, болгарку, камнерізний верстат), який є плоским колом з міцного металевого сплаву з напаяними на нього сегментами з технічними алмазами. Якщо оснастка експлуатувалася в правильних умовах, то ріжуче покриття поступово стирається, а геометрія диска залишається не деформованою. У такому випадку досить просто відновити сегменти, і можна продовжити використовувати ріжучий інструмент. Однак у 80% випадків ушкоджується сам корпус диска, і при ремонті необхідно його випрямити або відрихтувати.
  Головна причина, через яку вдаються до ремонту, - економія коштів. Ціна відновлення не висока порівняно із покупкою розхідників. Рекомендуємо проводити реставраційні роботи якомога раніше, чим менше пошкоджень, тим простіше зробити напайку.

Як виконується напайка алмазних сегментів?

  Процес напаювання на пиляльні диски набагато складніше, ніж відновлення коронок. Причина цього – у деформації корпусу, через що потрібна філігранна рихтування поверхні. Вона має на увазі, що необхідно зняти напругу металу та відновити геометрію диска.

Алгоритм дій майстра, який виконує роботу, є наступним:

  1. Фахівець видаляє відпрацьовані сегменти, використовуючи високотемпературне нагрівання або абразивну обробку. Абразивна обробка виконується складніше і є дорожчим за собівартістю процесів, але без неї не обійтися у випадку, якщо диск був виготовлений методом лазерного напаювання;
  2. Після цього майстер припаює сегмент із напиленням. Дуже важливо, щоб усе було виконано з максимальною точністю, і геометрія кола була порушена.

Сьогодні існують спеціальне обладнання, яке значно прискорює та спрощує процес відновлення пильного кола. Його ремонт можна зробити буквально за один день. Після реставрації інструмент працюватиме, як одразу після покупки.

Напайка алмазних сегментів (Київ) на вигідних умовах

  Якщо вас цікавить напайка алмазних сегментів (Одеса чи Київ), звертайтесь до нас. Наші фахівці – це кваліфіковані майстри, які мають великий досвід ремонту алмазного інструменту. Ми гарантуємо якісний результат, навіть якщо оснастка була дуже деформована або зношена в процесі експлуатації. У нас демократична вартість послуг та вигідні умови. Ми чітко дотримуємося термінів виконання. Детальнішу інформацію ви можете отримати у менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Вгору