Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

0
Мій кошик
Каталог
UA
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Плиткорізи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Плиткоріз відноситься до спеціального обладнання, призначеного, щоб розпилювати керамічну або тротуарну плитку (або вироби, схожі за своїми характеристиками). Необхідність інструменту виникає при припасуванні розмірів і форм готових плиткових виробів, фігурному оформленні або кладці в кутових стиках.

Як використовувати плиткоріз?

Перш ніж обговорити особливості використання, слід зазначити, що пристрої бувають ручними (механічними) або електричними. І залежно від цього змінюється характер застосування.

Плиткоріз ручний

Пристрій відрізняється простотою, але робота з ним потребує певних знань та навичок. Робота з будь-яким інструментом передбачає візуальний огляд наявності пошкоджень на початковому етапі. Найменша несправність практично гарантовано може призвести до псування плитки. Найважливішим елементом є лезо. Обертання валика повинно здійснюватися плавно і без заїдань, а рух каретки – вільним і без ривків.

Технологічне використання складається з наступних етапів:

  1. Нанесення розмічальної лінії на плитку для подальшого різання.
  2. Укладання виробу на станині таким чином, щоб нанесена розмітка знаходилася на осі ходу різця.
  3. Здійснення плавного руху каретки за розміткою з додатком рівномірного зусилля в кожній точці.
  4. Необхідно досягти глибини різу, який дозволив би точно і без огріхів розламати виріб, після чого зробити цей розлом.

Точність та акуратність досягається тільки при одній проводці різця по плитці. Саме тому необхідний певний досвід, який можна отримати лише практично. Мінімальна відстань від краю заготовки при механічній обробці має перевищувати 10мм.

Плиткоріз електричний

Цей пристрій підійде тим, хто займається облицюванням і укладанням професійно, тобто. коли передбачаються великі обсяги робочого матеріалу. Діяльність з безліччю фрагментів просто обов'язкова під час роботи на великих площах, де впоратися ручними пристроями досить проблематично. Також трапляється варіант роботи з товстою плиткою, коли вручну розрізати її або дуже складно, або зовсім неможливо. Електричний агрегат дозволяє досягти рівного різу та гладких країв, а сам відріз може бути навіть менше 5мм.

Професійні плиткорізи передбачають більш відповідальне ставлення до заходів безпеки. Технологічно процес різання складається з етапів:

  1. Нанесення розмітки на заготівлю.
  2. Укладання плитки на станину.
  3. Увімкнення та перевірка готовності обладнання.
  4. Подача заготовки до робочого алмазного диска та здійснення безпосередньо різання за розміткою.
  5. Вимкнення обладнання.

Важливо контролювати наявність охолодження та вчасно проводити заміну води в резервуарі. Це дозволить різальному диску прослужити довше.

Як вибрати? Витратний матеріал

Вибір зводиться до показників та характеристик пристрою. Серед основних:

  • конструктивні особливості – інструмент ручного, настільного або підлогового типу (верстат плиткоріз);
  • варіант приводу – може бути ручним (механічним), електричним (мережевим або акумуляторним), бензиновим чи дизельним;
  • параметри потужності приводу;
  • діаметраж різального алмазного диска;
  • характеристики та особливості різання по глибині та довжині пропилу;
  • габарити станини;
  • можливі кути нахилу;
  • найменування виробника.

Якщо у вас немає розуміння, що саме вам необхідно, зверніться за допомогою до нашого магазин інструментів та обладнання. Наші співробітники мають профільну освіту та кваліфіковано проконсультують щодо можливостей того чи іншого типу обладнання. У нас ви знайдете алмазні диски для керамограніту, для великоформатної плитки, а також інші специфічні розхідники від кращих вітчизняних та закордонних торгових марок за найлояльнішими цінами.

При виборі ручного типу інструментів потрібно розуміти, що впоратися він здатний з кахельними виробами менше 16 мм завтовшки і обсяг робіт при цьому має бути порівняно невеликим. За типом різання виріб може бути:

  • механічним (на основі алмазного різця кільцеподібної форми і, як плиткоріз мокрого різання, може змочуватися водою для боротьби з пилом)
  • роликовим (відрізняється компактністю та здатний відрізати невеликі фрагменти від заготівлі);
  • підшипниковим (найдорожчий, але продуктивний варіант, здатний впоратися з товстим матеріалом у межах 16мм і більшими обсягами роботи).

Електричний тип плиткорізу рекомендується купити, якщо належить укладати велику площу плиткою для підлоги. І тут необхідний, як мінімум, настільний і навіть стаціонарний інструмент. Принцип дії цього варіанта пристроїв схожий на механічний, але різець замінений різальним диском, здатним повністю розпиляти цілий плитковий виріб.

Плиткоріз електричний з водяним охолодженням – це найбільш популярний вибір як любителів, так і професіоналів. Адже таке рішення не лише охолоджує різець, а й бореться з пилом, гарантуючи тим самим можливість тривалої безперервної роботи.

При виборі важливо звернути увагу на розміщення приводу:

  • при нижньому передбачаються невеликі обсяги робіт, і покупка буде відносно недорогою;
  • при верхньому можна працювати набагато продуктивніше, т.к. відбувається повна циркуляція охолоджувача на диску, але й вартість буде відповідною.

Врахувати також потрібно показники потужності, здатність розпилювати під кутами, матеріали виготовлення та наявність функції протягування.

Де купити?

Ви можете замовити плиткоріз водяний з електричним приводом або механічного типу на нашому сайті прямо зараз і протягом максимум 2 днів товар буде відправлений до Харкова, Одеси, Львова чи іншого міста країни, де є точка видачі Нової пошти. До Києва можна оформити доставку кур'єром або скористатися самовивозом.

Оплата приймається:

  • з банківських карток;
  • безготівково;
  • післяплатою після отримання.

З усіх питань оплати, доставки або уточнення параметрів моделі звертайтесь за вказаними на сайті номерами телефонів та отримайте професійну консультацію безкоштовно.

Вгору