Кількість
|
Вартість
|
||
|
Анкера для цегли – це універсальний елемент кріплення з максимально широкою сферою застосування. Їх використовують на етапі будівництва будівлі та проведення ремонту в них, прокладання комунікацій, встановлення меблів та техніки. Якими бувають анкери, як ними користуватися та як вибрати – розповідають експерти інтернет-магазину almaznaya-koronka.com.ua.
Навіщо потрібні розпірні анкери?
Конструктивно шпилька анкерна - це болт особливої конструкції, виготовленої із міцної високовуглецевої сталі з робочим профілем та головкою.
Залежно від конструктивних особливостей анкера бувають декількох типів:
- забивні - найпростіші пристрої, які використовуються для фіксації на поверхні різних конструкцій. Вони вставляються в підготовлений за допомогою алмазного інструменту отвори, після чого приводиться в дію розпірні механізми, що і забезпечує надійну фіксацію;
- клинового типу – розпірки розклинюються ще етапі установки;
- MSA – зі спеціальними латунними гільзами з бічними прорізами. У процесі монтажу гільза поділяється на окремі пелюстки, що виконують функцію кріплення;
- кільцеві – з кільцем, яке замінює стандартну шестигранну голівку. Вони дуже зручні при встановленні освітлювальних приладів - люстр, торшерів, бра;
- двораспорні – оснащені спеціальною розпірною втулкою, яка під час монтажу розкривається одразу у двох місцях. Тим самим підвищується надійність кріплення.
Анкери для бетону знайшли максимально широку сферу застосування в Україні. Головним чином це будівництво, ремонт, встановлення меблів та техніки, сантехнічні та електромонтажні роботи. Підходять для встановлення в бетонні, цегляні, кам'яні стіни, перегородки із газоблоків. Анкерні шпильки - найпоширеніший варіант кріплення в отворах, виготовлених за допомогою алмазних коронок або свердлів.
Як вибрати анкер в бетон?
Якщо вам потрібна анкерна шпилька, враховуйте такі критерії при покупці:
- діаметр, у міліметрах;
- довжина робочого профілю, у міліметрах;
- тип за конструктивними особливостями – забивні, клинові, MSA, кільцеві;
- тип різьблення. Найпопулярніша модифікація – це шпилька м12 анкерна, вона зустрічається на ринку найчастіше;
- виробник. Ознайомтеся з відгуками про продукцію конкретного бренду, це дозволить дізнатися про її якість та надійність.
Якщо ви вибираєте, використовуйте систему фільтрів на сайті або зв'язатися з менеджерами магазину. Вони докладно проконсультують і допоможуть підібрати необхідні елементи кріплення.
Анкера для бетону: ціна та її складові
Вартість анкерів залежатиме від їхнього типу, діаметра, довжини, якості матеріалу виготовлення. Дешевше купити анкерні набори, причому чим більше болтів у комплекті, тим менше вони коштуватимуть.
Де придбати анкери для газобетону та цегли?
Замовити анкер на кращих умовах можна в інтернет-магазині almaznaya-koronka.com.ua. У каталозі представлений максимально широкий вибір продукції гарантовано високої якості, що підтверджується відповідними сертифікатами якості. Ціни вас приємно здивують, а доставка до будь-якої точки України займе лише кілька днів.