Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

0
Мій кошик
Каталог
UA
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Установки алмазного буріння husqvarna

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Установка алмазного буріння Husqvarna відноситься до однієї з найтехнологічніших, інноваційних та багатофункціональних торгових марок техніки. Вона призначена для створення отворів у виробах та будівлях із надміцних матеріалів. Шведська якість є своєрідним гарантом якості, надійності та довговічності.

Основні особливості

Основна сфера застосування пристроїв цього бренду – це будівельні, ремонтні та реставраційні майданчики. Шведські установки, залежно від моделі, здатні бурити великі отвори до 650 мм діаметром.

Лінійка пристроїв цього виробника досить широка і дозволяє вибрати потрібний інструмент із відповідними параметрами під певне завдання. При цьому слід врахувати низку робочих особливостей обладнання:

 • за потужністю двигуни бренду мають розліт від 1550 до 9300 Вт;
 • за типом двигуна установки діляться на електричні та гідравлічні;
 • за висотою стійки розліт складає від 840мм до 1050мм;
 • за величиною ходу каретки моделі різняться в межах 455-944мм;
 • за максимальним діаметром та глибиною отвору виробу відрізняються і варіативні, оскільки ці величини залежать від щільності та міцності оброблюваного матеріалу, а також характеру конструкції;
 • за кількістю швидкостей, установка алмазного буріння хускварна може мати 3, 6 і навіть 18 змінних режимів.

Техніка торгової марки відноситься до сегменту професійних промислових і займає один із провідних щаблів українського ринку. Фактично будь-який пристрій даного виробника – це гарантія виконання тривалих та безперервних робіт у межах можливостей, заявлених у технічних характеристиках товару.

Наш магазин інструментів та обладнання має у продажу досить широку лінійку свердлильних установок цього бренду. Також можна купити різне оснащення від провідних вітчизняних та зарубіжних компаній – алмазні коронки, свердла, диски, адаптери, перехідники, подовжувачі. Ви отримаєте якісний сертифікований товар за цінами від виробника.

Як вибрати? Витратний матеріал

Якщо вас зацікавила торгова марка Хускварна, алмазна установка якої в будь-якій модифікації буде гарантовано якісною та надійною, слід звернути увагу на деякі нюанси. При цьому важливо враховувати таке співвідношення як ціна-якість. Чим більше можливостей інструменту, тим він буде дорожчим. І навпаки – висока вартість вказує на ширші можливості. У цього виробника ця тенденція проявляється дуже ясно.

У більшості пристроїв шведського бренду є професійними промисловими потужними апаратами. Однак є в модельній лінійці та універсальні установки, які вирізняються компактністю і можуть легко використовуватися як ручний інструмент. Ця здатність дуже зручна в деяких моментах і поряд із високими показниками продуктивності та надійності роблять такий інструмент надзвичайно популярним серед користувачів. Показники ваги та габаритів також слід враховувати, виходячи з характеру передбачуваних робіт.

Крім того, слід звертати увагу на здатність буріння не тільки у горизонтальному чи вертикальному положенні, але й можливість здійснити це під певним кутом нахилу, якщо в цьому може виникнути потреба. Налаштування Husqvarna дозволяють це робити.

Основними характеристиками при виборі інструменту є, звичайно ж, параметри:

 • потужності двигуна;
 • кількості режимів обертання;
 • максимальний діаметр і довжина використовуваної коронки.

Саме від них залежить здатність пробурити граничний за величиною та глибиною отвір у самому міцному матеріалі або конструкції.

Важливо звертати увагу і на характеристики безпеки. Вони зумовлені наявністю великої кількості різних датчиків та індикаторів для контролю за роботою всіх процесів. Вони відстежують параметри швидкості обертання, перевантаження двигуна та оперативно втручаються при виникненні необхідності, щоб вчасно убезпечити оператора.

Крім того, вся ця вбудована електроніка дозволяє вичавлювати з агрегату її максимальні можливості та не боятися, що це позначиться на термінах експлуатації. Торгова марка Husqvarna у своїх алмазних установках доповнила систему водяного охолодження додатковим повітряним, що суттєво розширило можливості та здібності.

Міцні ергономічні опорні стійки та перетворювачі частоти в пристроях шведської компанії лише додають комфорту при їх експлуатації. А колеса транспортування в деяких моделях практично прибирають всі можливі незручності, пов'язані з великою вагою установок, адже деякі з них перевищують показник в 30 кг.

Також рекомендується звертати увагу на відповідність із розхідниками на кшталт хвостовика. І взагалі бажано, щоб виробник самого пристрою та коронок до нього був один. Умова ця не обов'язкова, але знімає багато проблемних питань у процесі роботи.

Де купити?

Алмазні пристрої є порівняно новою категорією на ринку будівельних та ремонтних інструментів, але вони вже завоювали свого клієнта завдяки високим показникам продуктивності та продовжують освоювати ринок.

На нашому сайті ви легко зможете знайти установку для будь-яких своїх потреб. Достатньо оформити покупку або зателефонувати за одним із зазначених номерів телефону. Перед оформленням, якщо це необхідно, ви отримаєте кваліфіковану консультативну допомогу від профільного фахівця у підборі необхідного за характеристиками алмазного бурильного обладнання.

Оплата приймається:

 • банківськими картками;
 • безготівково;
 • післяплатою після отримання.

Доставка здійснюється до Харкова, Львова, Одеси та будь-якого іншого міста України, де є відділення або поштамти Нової пошти. У Києві клієнти можуть скористатися можливістю самовивезення зі складу або замовити кур'єрську доставку за вказаною адресою.

Вгору